Kundservice

Frågor och svar

Klicka här för att få svar på de vanligaste kundfrågorna.

Kontakta din klubb

För att komma i kontakt med oss ber vi dig ringa till vår personal på din närmaste STC klubb.

Kontakt Företagsfriskvård

Region Ale / Lilla Edet
Petra Sjöö Salmi – petra.sjoo.salmi@stc.se

Region Kungälv
Linda Svensson – linda.svensson@stc.se

Region Göteborg
Annelie Björklund – annelie.bjorklund@stc.se

Region Skaraborg
Anna Williamsson – anna.williamsson@stc.se

Region Trestad
Johanna Wiezell – johanna.wiezell@stc.se

Region STO
Isabelle Kallman – isabelle.kallman@stc.se

Region Värmland
Johan Hellström – johan.hellstrom@stc.se

Ekonomi

Har du frågor om dina betalningar, autogiro, faktura och övriga ekonomifrågor kontakta STC Kundsupport: kundsupport@stc.se, 0303-94810.

Telefontider STC Kundsupport:
Mån-Tor kl 9.00-16.00
Lunchstängt kl 12-13

Byta kontonummer:

För att ditt nya kontonummer ska aktiveras, behöver vi ha dina kontouppgifter så snabbt som möjligt. Klicka här för att ladda ned formulär.

Personlig träning

Maximera dina resultat med en personlig tränare! Våra PT motiverar och inspirerar dig till en roligare och effektivare träning. Tveka inte, boka din PT idag!

Personlig träning »

Bli medlem

Med en mängd olika medlemskap är det enkelt att hitta rätt träningskort för dina behov och önskemål.
STC - Träning för alla

Våra medlemskap »
STC Magazine STC Magazine
Sidan laddar