Företagsfriskvård

Frisk personal lönar sig.

Personal som tränar regelbundet mår bättre. Vi hjälper din personal att komma igång på rätt sätt.

Att röra på sig är nyttigt för alla! Träning förbättrar inte bara din fysik utan även ditt psyke på ett positivt sätt. I dagens ofta stillasittande miljö är en aktiv fritid ett måste för att må bra och prestera bättre eller för att förebygga framtida skador. Hjälp dina anställda att må bättre och ert företag att nå bättre resultat!

Vi erbjuder lösningar som passar just ditt företag. Kontakta oss så berättar vi gärna mer om hur vi kan hjälpa din organisation till en sundare vardag.

Se utbud och priser

Skicka in en offertförfrågan.


Kontakt

Region Ale / Lilla Edet
Petra Sjöö Salmi – petra.sjoo.salmi@stc.se

Region Kungälv
Linda Svensson – linda.svensson@stc.se

Region Göteborg
Annelie Björklund – annelie.bjorklund@stc.se

Region Skaraborg
Anna Williamsson – anna.williamsson@stc.se

Region Trestad
Johanna Wiezell  – johanna.wiezell@stc.se
Linda Karlsson – linda.karlsson@stc.se

Region STO
Isabelle Kallman – isabelle.kallman@stc.se

Region Värmland
Johan Hellström – johan.hellstrom@stc.se

Personlig träning

Maximera dina resultat med en personlig tränare! Våra PT motiverar och inspirerar dig till en roligare och effektivare träning. Tveka inte, boka din PT idag!

Personlig träning »

Bli medlem

Med en mängd olika medlemskap är det enkelt att hitta rätt träningskort för dina behov och önskemål.
STC - Träning för alla

Våra medlemskap »
STC Magazine STC Magazine
Sidan laddar